FAGOR INDUSTRIAL
Strona główna  |  Kontakt  
logo Fagor
FIRMA+
 

ZAPRASZAMY NA NASZĄ NOWĄ STRONĘ:

www.fagorindustrial.pl

 

OBECNA STRONA POZOSTAJE JAKO STRONA Z INFORMACJAMI TECHNICZNYMI, KTÓRE SĄ DOSTĘPNE W ZAKŁADCE DO POBRANIA. (menu po lewej stronie ).

INSTRUKCJE SERWISOWE DOSTĘPNE DLA ZALOGOWANYCH PARTNERÓW HANDLOWYCH I AUTORYZOWANYCH FIRM SERWISOWYCH.

 

ONNERA POLAND jest Polskim oddziałem hiszpańskiej firmy FAGOR Industrial należącej do jednej z największych grup kapitałowych w Europie - ONNERA GROUP. Ten potężny koncern zrzesza ponad sto przedsiębiorstw zatrudniających w sumie około 60 tysięcy pracowników. Siedziba firmy ONNERA POLAND w Polsce


FAGOR Industrial jest cenionym na świecie producentem urządzeń gastronomicznych oraz pralniczych dla hoteli, restauracji, szpitali i innych obiektów gastronomicznych.

To co wyróżnia ofertę firmy FAGOR i zjednuje jej coraz większe grono zwolenników na całym świecie, to dobra relacja cen oferowanych produktów do ich jakości i niezawodności.

Celem Polskiego oddziału firmy FAGORINDUSTRIAL jest  profesjonalne przygotowanie zaplecza dla sieci partnerów handlowych, dzięki którym bogata oferta Firmy dociera do wszystkich rejonów naszego kraju. Dobrze zaopatrzone magazyny w Warszawie umożliwiają błyskawiczną realizację zamówień polskich klientów.

ONNERA POLAND zapewnia również stały i szybki dostęp do wszelkiego rodzaju części zamiennych oraz organizuje systematyczne szkolenia w zakresie obsługi sprzętu i znajomości serwisu.

Sukces firmy FAGOR polega przede wszystkim na dobrym rozumieniu potrzeb Klientów i spełnianiu ich oczekiwań dzięki czemu FAGOR może się poszczycić tak atrakcyjną i cenioną w świecie ofertą profesjonalnych urządzeń dla gastronomii i pralni.

Dla fachowej diagnozy i naprawy zgłaszanych usterek, sprzedaż części zamiennych jest realizowana za pośrednictwem Autoryzowanych firm serwisowych i Serwisów Dealerskich.

 

 

Powrót
Zobacz nowe piece konwekcyjno-parowe Fagor Advance
Nowości:
logosy
© 2008. Fagor Industrial S.Coop - wyposażenie gastronomii. All rights reserved. Sitemap
Created by pozycjonowanie stron www Sem Centrum